HLÍDÁNÍ DĚTÍ

POTŘEBUJETE K LÉKAŘI, ZAŘÍDIT SI NĚCO NA ÚŘADECH, ZAJÍT SI KE KADEŘNÍKOVI ČI JEN V KLIDU NAKOUPIT? V NAŠEM CENTRU VÁM DĚTI POHLÍDÁME!
 
Naším cílem je pro vás zajistit hlídání tak, abyste s pocitem klidu a absolutního bezpečí se mohli věnovat jiným aktivitám!
 
Hlídání dětí zajišťuje Libuše Bečicová Vaňková

COWORKING SPACE

HLEDÁTE VHODNÉ PROSTORY PRO VAŠI PRÁCI? V NAŠÍ SDÍLENÉ KANCELÁŘI NAJDETE ZÁZEMÍ I POTŘEBNÝ KLID. MOŽNOST HLÍDÁNÍ DĚTÍ.
Coworking space zajišťuje Libuše Bečicová Vaňková

Poznáváme svět

Série kreativních hodin inspirovaných Montessori pedagogikou pro děti ve věku 18 – 36 měsíců v doprovodu rodičů. Každá lekce je rozdělena do několika bloků tak, aby i nejmenší děti udržely po celou dobu pozornost.
 
Certifikované lektorky v jednotlivých blocích s dětmi zpívají, tancují, protahují se, učí je novou básničku a společně s rodiči během arteaktivity děti něco zajímavého vytvoří. Děti i rodiče se seznámí se základními Montessori pomůckami a principy a rodiče se dozvědí spoustu užitečných informací nejen o výchově. Hodiny jsou vhodné jak pro děti, které již mluví, tak i pro ty, které ještě mluvit nezačaly.
 
Každý týden je zaměřený na jiné téma, které je našim nejmenším blízké. Z každé lekce si rodič odnese pracovní list s básničkou a slovíčky, která se na lekci učí.